fbpx

Aj Ty si môžeš ušiť svoje balerínky

 

Prihlás sa na webinár zdarma, na ktorom Ti prezradím, ako začať s ručným šitím jednoduchých barefoot baleríniek. Webinár sa uskutoční 3.4. o 17:00.

Aj Teba láka ušiť si svoje vlastné balerínky?

A váhaš,

  • či to zvládneš?
  • či to stihneš pri deťoch alebo pri práci?
  • či je to pre Teba, aj keď nemáš zatiaľ žiadne skúsenosti?

Úplne to chápem. Pred 5 rokmi som na tom bola rovnako. Videla som, že kamarátka začala šiť barefoot topánky pre seba aj svoju rodinu a netušila som, ako to pri deťoch zvláda. Zároveň ma to lákalo, pretože ma ručné práce vždy bavili. Ale nemala som príliš veľa času sa im venovať.

Rozhodla som sa, že to skúsim. Prihlásila som sa na svoj prvý kurz šitia barefoot baleríniek. A prekvapilo ma, že to nakoniec nebolo až také ťažké. Zvládla som to, aj keď som nevedela šiť na stroji. Stačilo mi pár lacných ručných nástrojov. Tak ma to nadchlo, že som si hneď objednala materiál a nástroje a začala som šiť topánky doma pre svojich blízkych.

Moje nové balerínky boli také mäkkučké a pohodlné, že odvtedy som nechcela nosiť iné. Netlačili ma ani na päte, ani na palci a dokonale sa prispôsobili mojim nohám. A po nejakej dobe som si všimla, že ma menej bolia nohy a prestala mi padať priečna klenba. Takisto manžel prestal krívať na jednu nohu. A to len vďaka tomu, že sme začali nosiť tieto ručne šité barefoot topánky na mieru. Rozhodla som sa, že si to nebudem nechávať pre seba. Začala som učiť aj ostatných, ako si takého originálne a zdravé topánky môžu vyrobiť tiež.

Aj Ty si zvládneš ušiť svoje barefoot balerínky... Rada Ti ukážem, ako začať.

Čo sa na webinári dozvieš? 

Balerínky, ktoré zvládneš 

Predstavím Ti jednoduché barefoot balerínky, ktoré zvládneš, aj keď si ešte nikdy nič podobného neskúšala. Mám s nimi u klientiek tie najlepšie skúsenosti. Krásne sedia a sú úžasne pohodlné.

Čo na to potrebuješ

Ukážem Ti základné ručné nástroje, ktoré na výrobu svojich barefoot topánok potrebuješ a prezradím Ti, kde ich zoženieš. Takisto sa pozrieme na vhodný materiál

A áno, ide to aj bez stroja a s minimálnou investíciou...

Kde nájdeš jednoduché návody

Zásadný pre mňa bol na začiatku kvalitný kurz, kde som sa naučila všetky kroky správne a preto sa mi moje prvé balerínky hneď podarili. A Tebe ho odporučím tiež, aby si to nemusela skúšať cestou pokus - omyl.

Aj Ty už budeš vedieť, čo je na začiatku podstatné

a tým ušetríš čas, energiu a aj peniaze. Nemusíš stráviť hodiny hľadaním potrebných informácií na internete alebo po známych, ale zistíš všetko potrebné v rámci 45 minút. Budeš vedieť, ake typy baleríniek sú ideálne, keď ešte nemáš veľa skúseností. Budeš vedieť, čo a kde nakúpiť, keď chceš začať šiť svoje topánky. A tiež budeš vedieť, kde hľadať kvalitné a jednoduché návody, podľa ktorých to zvládneš aj Ty. 

 

 

Kto Ťa webinárom prevedie?

           

Volám sa Karolína Částková. Som lekárka, manželka a mama štyroch detí. Od roku 2017 sa venujem kurzom šitia barefoot topánok a vplyvu bosej chôdze na naše zdravie. Okrem toho šijem topánky pre celú našu rodinu a vylepšujem strihy tak, aby sme mali všetci nohy ako v bavlnke. Rada to naučím aj Teba.

Aké ohlasy na webinár som dostala?

  • » Děkuji moc, teď už opravdu věřím, že si můžu sama ušít balerínky. «
  • » Ďakujem za webinár. Už mám nádej, že budem mať topánky na moje deformované nohy, ktoré ma nebudú nikde omínať a budu sa mi aj páčiť. «
  • » Děkuji, šití bot se mi nyní zdá jednoduché, dostupné a dosažitelné i pro mne. «

Prihlás sa na webinár ešte dnes...

a zaži úľavu, že na to nemusíš byť sólo. Rada sa s Tebou podelím o svoje skúsenosti a informácie, ktoré Ti pomôžu začať šiť svoje vlastné balerínky jednoducho a hneď.

Zapíš si do kalendára 3.4. o 17:00. Budem sa tešiť.

Máš nejaké otázky?

Napíš mi na karolina@karolinacastkova.eu alebo volaj na +420 776 829 323.

Som tu pre Teba, rada Ti pomôžem.