fbpx

Vyrob si koženú peňaženku a náramok

a nauč sa základy práce s kožou. Stačí Ti pol hodiny denne po dobu 1 týždňa a pár jednoduchých ručných nástrojov.

Aj Ty to zvládneš!

Chýba Ti nadčasový štýlový kožený doplnok?

Možno už dlhšie túžiš po svojej koženej peňaženke či púzdre na vizitky, ktoré by vyjadrilo Tvoj osobitý štýl. Možno Ťa už dlhšie láka si takýto doplnok vyrobiť. A stále sa nemôžeš odhodlať?

Nemáš čas hľadať návody na internete a nechce sa Ti ísť na to metódou pokus-omyl? V tom prípade je tu presne pre Teba môj online kurz, na ktorom Ťa prevediem procesom ručnej tvorby jednoduchej koženej peňaženky / púzdra na vizitky a náramku.

Online kurz je určený pre samostatnú prácu. Po zakúpení minikurzu dostaneš prístup do členskej sekcie k všetkým potrebným videám a materiálom. Prístup Ti zostane na 2 roky, je možné ho predĺžiť. 

Čo si na kurze vyrobíš?

Peňaženku na drobné / púzdro na vizitky

Jeden doplnok, ktorý použiješ na viac účelov. Elegantné kožené púzdro na vizitky či jednoduchá peňaženka pre dcéru alebo syna? Nie je problém 😉 

A ak si nemôžeš vybrať, môžte tvoriť spoločne a užiť si pri tom chvíľky blízkosti. Budeme tvoriť oválnu alebo hranatú variantu so šírkou 12, resp. 10,5 cm. Rozmery si môžeš prispôsobiť podľa svojich potrieb.

Kožený náramok

Ladí s peňaženkou a vyjadrujeTvoju osobnosť. Ozdob si ho svojím osobným symbolom alebo postavou z obľúbeného filmu. 

Už dlho hľadáš partnerské náramky alebo náramky priateľstva? Tak prizvi na tvorenie aj partnera či kamarátku a vyrobte si ich spolu 😉 

Aké doplnky si vyrobili ženy vďaka tomuto online kurzu?

Toto je niekoľko príkladov kožených doplnkov vyrobených doma s minimom náradia a materiálu. 

Čo sa na kurze vlastne naučíš?

  • pripraviť si kožené diely
  • dierovať kožu
  • farbiť kožu
  • základné zdobiace techniky na kožu
  • šiť sedlárskym stehom
  • záverečné úpravy výrobku

Čo ku kurzu potrebuješ?

Pár ručných nástrojov

a materiál na doplnky. A ešte 2 ruky pripravené na ručné tvorenie. To je všetko. Nepotrebuješ žiadny šijací stroj ani špecializované vybavenie. A mnoho potrebného možno nájdeš aj doma. Ak chceš, môžeš si balíček materiálu a náradia objednať priamo odo mňa a ušetríš tak čas, starosti aj peniaze. Balíčky odosielam v rámci ČR a SR. Prípadne Ti poradím, v akých predajniach v Tvojom okolí všetko potrebné zoženieš. 

Objav kúzlo práce s kožou

Vďaka tomuto online kurzu zistíš, že to nie je také náročné, ako si možno myslíš. A nepotrebuješ na to ani drahé vybavenie.  Aj Ty to zvládneš doma pri svojom písacom stole s pár ručnými nástrojmi. Kurz je skvelý pre tvorenie s priateľmi, partnerom a dokonca aj s deťmi. Užiješ si pri ňom veľa zábavy!

Dojmy klientiek z online kurzu tvorby z kože

Minikurz s peňaženkou ma utvrdil v tom, že práca s kožou nie je až taká náročná a výsledky práce sú nádherné. Už teraz mám v hlave, čo ďalšie z kože ušijem.
Veronika
Moja prvotina je síce jednoduchá, ale presne takú som chcela. Práca ma bavila aj vďaka výbornej lektorke.
Anna
Upřímně řeknu že mě to úplně dostalo a už mám naplánované další projekty.
Míša
Nie sú dokonalé, ale sú moje. Teším sa z nich
Mária
Púzdro na vizitky a náramky hotové, ešte som dopnila stojanom na vizitky. Aj keď nevyšlo všetko podľa plánu bol to dobrý začiatok. Karolína, ďakujem za skvelý minikurz, veľa som sa toho naučila, a hlavne mi dal odvahu pustiť sa konečne do toho. Veľmi si to vážim a teším sa na ďalšie tvorenie.
Erika
Trvalo mi to, ale mám konečně hotovo. Děkuji za kurz.
Klára

Tak neváhaj a začni ešte dnes...

Predstav si, že o pár dní budeš mať hotovú svoju koženú peňaženku a náramok podľa Tvojich predstáv... Ale musím Ťa varovať! Tvorba z kože je návyková a možno v nej budeš chcieť pokračovať.

Cena online kurzu pre Teba je 

799 Kč / 34 €.

Chceš sa ma ešte na niečo spýtať?

Napíš mi na karolina@karolinacastkova.eu alebo volaj na +420 776 829 323.

Som tu pre Teba, rada Ti pomôžem.